Menü
Mobil Menü
Kolay Panel

WooCommerce Entegrasyonu

woocommerce entegrasyonu

WooCommerce Entegrasyonu Özellikleri

WooCommerce Entegrasyonu ile Trendyol, Hepsiburada, N11, Çiçeksepeti, Gittigidiyor pazaryerlerini, WooCommerce altyapılı e-ticaret sitenize anında entegre edebilirsiniz. WooCommerce e-ticaret siteniz ile pazaryerlerindeki ürünlerinizi tek bir ekrandan yönetebilir, siparişlerinizin faturalarını ve kargo barkodlarını topluca çıktısını alabilirsiniz. WooCommerce e-ticaret sitenizi Logo Netsis Entegrasyonu muhasebe programınıza bağlayabilir ve çift taraflı yönetimde yapabilirsiniz.

WooCommerce Entegrasyonu ile Ürün Yönetimi

WooCommerce Pazaryeri Entegrasyonu sayesinde e-ticaret sitenize ve pazaryeri mağazalarınıza; varyantlı, varyantsız ürün yüklemesini tek bir panelden yapabilir, stoklarınızı eşzamanlı yönetebilirsiniz. WooCommerce XML Entegrasyonu ile toplu ürün yükleyebilir ya da excel formatında ürün yükleme işlemi yapabilirsiniz. Ürün yönetimi yapabilmek için pazaryeri api keylerinizi girmek zorunda olduğunuzu hatırlatmakta fayda var.

WooCommerce Entegrasyonu ile Sipariş Yönetimi

WooCommerce altyapılı e-ticaret sitenizden gelen siparişlerin, otomatik bir şekilde e-faturası ve kargo barkodu oluşturulur. Pazaryerlerinde kargo şablonunuzu oluşturduktan sonra WooCommerce Kargo Entegrasyonu sayesinde, siparişlerinizin otomatik kargo barkodu oluşturulur. WooCommerce entegrasyonunu, e-fatura entegrasyonu ile birlikte kullandığınızda faturalarınızda otomatik şekilde oluşturulur.