Menü
Mobil Menü
Kolay Panel

Kargo Entegrasyonları

kargo entegrasyonları

Kargo Entegrasyonu Nedir?

Kolayetic Kargo Entegrasyonu sayesinde mağazanız hız ve puan kazanır! Kargo şirketlerinde yaşanan kota ve ücretlendirme problemlerinden dolayı satıcılar kendi kargo anlaşmalarını yapma yolunu tercih ediyorlar. Yada e-ticaret sitesinden satış yapan firmalar kendi kargo anlaşmalarını sağlamak zorundalar.

Bu gibi durumlarda Kargo Entegrasyonu hem iş gücü, hem pazaryerlerindeki puanınızı etkileyecek çok kritik bir konumdadır. Çünkü; kargoya teslim ettiğiniz ürünün takip kodu ne kadar hızlı Trendyol, Hepsiburada, Amazon, Gittigidiyor, Çiçeksepeti, N11 pazaryerlerine iletilirse o kadar kargolama konusunda hız kazanmış olursunuz.

Kargo Entegrasyonu ile Neler Yapabilirsiniz?

  • Kolayetic gelişmiş bulut sistemi sayesinde, kargo firmasında barkodunuz okunur okunmaz Trendyol, Hepsiburada, Gittigidiyor, N11, Çiçeksepeti ve Amazon'a takip kodunu iletir. Günde 2 saat kazanç, mağaza puanınızda yüksek bir etki gösterir. Pazaryerleri tarafında ise operasyon kapasiteniz daha yüksek gözüktüğü için ürünlerinizin sıralamasında yükselme gözükür ve pazaryerleri size daha fazla sipariş aktarır.

  • İster e-ticaret sitenizden ister Trendyol, Gittigidiyor, Amazon, Çiçeksepeti, N11, Hepsiburada'dan gelen siparişlerinizin toplu kargo barkodunu dakikalar içinde yazdırın.

İşletmenize hız kazandırmak ve büyümek hedefiniz ise, Kolayetic tam size göre!