Menü
Mobil Menü
Kolay Panel

Hepsiburada Entegrasyonu

hepsiburada entegrasyonu

Hepsiburada Entegrasyonu Nedir?

Hepsiburada API Entegrasyonu ile ister içerideki ürünlerinizi, isterseniz XML ürünlerinizi anında Hepsiburada hesabınıza yükleyebilirsiniz. Hepsiburada Entegrasyonu ile varyantlı ürün listeleyebilir, varyanta özel barkod ve stok kodu tanımlayabilirsiniz aynı zamanda varyanta özel fotoğraf ekleyebilirsiniz.

Hepsiburada Entegrasyonu ile Neler Yapabilirsiniz?

Opencart Hepsiburada Entegrasyonu ile açık kaynak kodlu e-ticaret sitenizdeki ürünleri anında eşleyebilir, stoklarını tek bir noktadan yönetebilir, Opencart Entegrasyonu ile sitenize gelen siparişleri de yüzlerce faturayı tek bir tuşla kesebilirsiniz.

  • WooCommerce Hepsiburada Entegrasyonu ile açık kaynak Wordpress e-ticaret sitenizdeki yaşadığınız problemleri çözüyoruz.

  • Dışarıdan aldığınız XML dosyalarını anına sisteme yükleyebilir, XML dosyanızdan gelen ürünleri anında Hepsiburada ve diğer pazaryerlerindeki marketlerinize yükleyebilirsiniz.

  • Stoklarınızı tek bir panelden yönetebilir, e-ticaret sitenizdeki siparişleri anında görebilir ve Hepsiburada dahil tüm pazaryeri mağazalarınızda eşzamanlı stok güncellemesi yapabilirsiniz.