Menü
Mobil Menü
Kolay Panel

Trendyol Entegrasyonu

trendyol entegrasyonu

Trendyol Entegrasyonu Nedir?

  • Trendyol Entegrasyonu ile ürünlerinizi tek bir panel üzerinden kolayca yükleyebilirsiniz. Ürünlerinizin kategorilerini eşitleyebilir ve böylece çok sayıda ürünü toplu hâlde sisteme girebilirsiniz.

  • Kargo barkodlarınızı oluşturabilir, matbu ve elektronik faturalarınızı hazırlayabilir, ihtiyaç durumunda faturayı tek bir tuşla yazıcınıza yönlendirerek çıktı alabilirsiniz.

  • Stoklarınızı kolayca girebilir ve otomatik sayaçtan yararlanabilirsiniz. Kolayetic Trendyol entegrasyonu, ihtiyaç duymanız hâlinde diğer pazaryerleriyle de eşleşebilir ve böylece toplam stok sayınızı anlık olarak takip eder. Siz herhangi bir müdahalede bulunmadan, güncel stok bilginizi müşterilere ileterek tedarik sorunu yaşamanızın önüne geçer.

Trendyol Entegrasyonu Nasıl Çalışır?

  • Trendyol Entegrasyonunuzu mağazanızla eşleştirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Trendyol’daki ürünlerinizi yazılıma aktarabilir ve siparişlerinizi kısa sürede görüntüleyebilirsiniz.

  • Koleyetic Trendyol entegrasyonu uygulamasında komut oluşturmanız, komutun Trendyol’a ulaşması için yeterlidir. Bu sayede yalnızca Kolayetic Trendyol entegrasyon yazılımını kullanarak mağazanızla ilgili tüm işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Kolayetic Entegrasyonu ile Neler Yapılabilir?

  • Müşteri memnuniyetine öncelik veren Trendyol, satıcıları stok bilgisi girme, zamanında kargo çıkarma ve müşterilerle iyi bir iletişim kurma gibi konularda ciddiyetle denetler. Bu alanlarda yapacağınız herhangi bir hata ise sanal mağazanızın puanının düşmesine, Trendyol tarafından mağazanıza ceza kesilmesine ya da hesabınızın tamamen kapatılmasına yol açabilir.

  • Kolayetic Trendyol entegrasyonu, sizi satış takip işlemlerinde gecikme ya da aksilik yaşama riskinden korur ve aynı zamanda zamandan tasarruf etmenizi de kolaylaştırır. Kolayetic Trendyol entegrasyonu sayesinde siparişlerinizi kolayca denetleyebilir, kargo ve fatura bilgilerini oluşturabilir, stok bilginizi daima güncel tutabilirsiniz.

Trendyol Entegrasyonu Nasıl Olmalıdır?

Trendyol üzerinden satışlarınızı kolaylaştıracak entegrasyon sistemlerinin son teknolojiyle uyumlu olması büyük önem taşır. Kolayetic Trendyol entegrasyonu çözümleri, bulut teknolojisinden güç alır ve Cross - Platform özelliğiyle de size büyük bir kolaylık sunar. Bulut teknolojisi sayesinde işlemlerinizin anında gerçekleşmesini sağlayan yazılım, herhangi bir gecikmeyle karşılaşmaz ve satışlarınıza maksimum seviyede hız kazandırır.

Cross-Platform özelliği ise satıcı ekranınızın her türlü akıllı cihazdan kolayca görüntülenebilmesini mümkün kılar. Bilgisayar, akıllı telefon, tablet gibi cihazların tümüyle uyum sağlayabilen Kolayetic Trendyol entegrasyonu, dünyanın her yerinden rahatça ulaşılabilen ve denetlenebilen bir uygulamadır. Kullanıcı dostu bir arayüze ve ayarlanabilir panellere sahip olan yazılım, aynı zamanda mesajlaşma işlemlerini de pratikleştirir ve müşterilerinizle kuracağınız iletişime katkıda bulunur.

Siz de Trendyol’daki mağazanızı hızlı, güvenli ve pratik bir şekilde denetlemek, satışlarınızı kurallara uygun ve kolay bir şekilde yönetmek isterseniz, Kolayetic Trendyol entregrasyonu ile hemen tanışabilirsiniz. Gün içinde yüzlerce farklı satış işlemini rahatlıkla denetleyebilmenizi sağlayan Kolayetic Trendyol entegrasyon sistemiyle mağazanızı büyütebilir, satışlarınızı zahmetsiz bir şekilde zirveye taşıyabilirsiniz.

Trendyol Entegrasyonu Fiyatları

Kolayetic Trendyol entegrasyonunu kullanmak için minimum Kolay Paket tercih etmelisiniz. Ödeme yapmadan önce 7 gün ücretsiz kullanma hakkınız olduğunu hatırlatmak isteriz. Pazaryeri api keylerinizi girerek siparişlerinizi hemen panelde görebilirsiniz. Toplu fatura, kargo barkodu gibi diğer işlemleri yapmak için ödeme yapmanız gerekir.