Menü
Mobil Menü
Kolay Panel

Kolayetic Pazaryeri Entegrasyon Özellikleri

pazaryeri entegrasyon özellikleri

Kolayetic E-Ticaret İşletmelerine Zaman Kazandırır!

Bulut Teknolojisi

Bulut teknolojisi sayesinde sistem asla yavaşlamaz. Dünyanın her yerinden erişilebilir olur. Bu sayede tüm işlemler anlık gerçekleştir. Sipariş düştü/düşmedi derdine artık son.

Sınırsız Ürün Listeleme

Kolayetic'de istediğiniz kadar ürün listeleyebilir, istediğiniz kadar ürün fotoğrafı saklayabilirsiniz. Listelediğiniz ürünleri istediğiniz platformlara anında yükleyebilirsiniz. Kolayetic bulut yapısı sayesinde asla yavaşlamaz.

Varyantlı Ürün Listeleme

Her ürüne sınırsız varyant tanımlama ve eşleştirme yapabilirsiniz. Varyant tanımlama işlemlerini kullanımı kolay arayüz sayesinde karışıklık olmadan yapabilirsiniz.

Pazaryerine Özel Varyant Tanımlama

Her ürün için, her pazaryerine özel varyant tanımlaması gerçekleştirebilirsiniz.

Pazaryerine Özel Fiyatlandırma

Ürünlerinizi pazaryerleri ve e-ticaret sitenize özel olarak farklı fiyatlandırabilirsiniz.

Pazaryerine Özel Fotoğraf

Ürün görsellerini istediğiniz pazaryeri ve e-ticaret sitenize özel ayrı ayrı ekleyebilirsiniz.

Pazaryerine Özel Stok

Ürünlerinizin stoklarını her pazaryerinde ayrı ayrı belirliyebilirsiniz.

Varyanta Özel Fotoğraf

Ürün görsellerinizi istediğiniz varyanta göre ayrı ayrı ekleyebilirsiniz. Pazaryerlerinde ürünlerinizin varyantları bu görseller ile sergilenir.

Pazaryerine Özel Barkod Tanımlama

Dilerseniz ürünlerinizi istediğiniz pazaryerine farklı barkodlar ile gönderebilirsiniz.

Varyanta Özel Stok

Ürünlere tanımladığınız varyantlara özel stok belirleyebilirsiniz.

Kolay Fatura Şablonu Oluşturma

Firmaların bu konuda problem yaşadığını biliyoruz. Kolayetic pazaryeri entegrasyonu ile kendi fatura şablonunuzu tasarlayabilirsiniz. Dilerseniz sizin yerinize fatura şablonunuzu anında tanımlıyoruz :)

Ürün Soruları

Ürünlerinize gelen tüm pazaryerlerindeki soruları tek bir ekrandan hızlıca cevaplayabilirsiniz. Ayrıca soru geldiğinde sizi bilgilendiriyor olacağız, ne kadar hızlı cevaplanırsa mağaza puanınız o kadar artacaktır!

Anlık Sipariş Onayı

Sipariş onayı gerektiren pazaryerlerlerinde Kolayetic, sipariş geldiği anda siparişi onaylayarak sizi büyük bir yükten kurtarır.

Detaylı Sipariş Yönetimi

Hızlı çalışan sipariş yönetim ekranımız ile işlerinizi çabucak halledin. Siparişlerinizle alakalı tüm detaylara hızlıca erişebileceğiniz bu ekranda tek tıkla toplu kargo etiketi, toplu fatura yazdırabilir; işletmenizin hızına hız katabilirsiniz!

Cross-Platform Teknolojisi

Dünyanın neresinde olursanız olun, nasıl bir cihazdan bağlanırsanız bağlanın Kolayetic pazaryeri entegrasyonunu sorunsuz bir şekilde kullanın! Kolayetic pazaryeri entegrasyonu web tarayıcılarında, mobil telefonlarda, tabletlerde sorunsuz bir şekilde çalışır.