Menü
Mobil Menü
Kolay Panel

E-Ticaret Entegrasyonları

e-ticaret entegrasyonları

E-Ticaret Entegrasyonu Nedir?

E-Ticaret Entegrasyonu, online mağazalarınızı tek panelden yönetmenize imkan tanır. Ürün yükleme, siparişlerin fatura ve kargo barkodunu oluşturma, muhasebe diğer stok çözümleri bu yönetmeye dahildir.

Kolayetic E-Ticaret Entegrasyonu Nasıl Çalışır?

E-Ticaret yaparken dikkat edilecek en önemli noktalardan biri ürün ve stok yönetimi işlemlerinin hatasız olmasıdır. Günümüzde satıcılar tüm platformlarda satış yapıyor. Hem pazaryeri hem de e-ticaret sitesinde satış yapmak stok ve ürün yönetiminizi zorlaştırıyor. Kolayetic E-Ticaret Entegrasyonu ister e-ticaret sitenizde satış yapın, isterseniz aynı anda pazaryerlerinde satış yapın, tüm stoklarınız anlık olarak güncellenir. Tüm ürünlerinizi uçtan uca istediğiniz platforma yükleme yapabilirsiniz.

Kolayetic E-Ticaret Entegrasyonu Fiyatları

  • E-ticaret entegrasyonunu açık kaynak sitelere tanımlamak bir hayli zor ve araştırma gerektiren bir konudur. Kolayetic olarak Opencart, Woocommerce, Prestashop, Ticimax altyapıların kurulumunda destek sağlıyoruz. Herhangi bir web siteniz yok ise Özel Çözümler dahilinde bu sürecinizi de çözümlüyoruz.

  • E-Ticaret Sitenizin Gücünü Kargo Entegrasyonu İle Pekiştirin!

    E-ticaret sitenizden gelen sipariş için kargo barkodu oluşturmak ve sonrasında kargo takip kodunu müşterinize iletmek için Kolayetic’i kullanmanız yeterli. Tanımladığınız kargo şirketi ile otomatik olarak kargo barkodu oluşturur ve takip kodu kargo firması tarafından oluşturulduğunda otomatik olarak hem sitenize, dilerseniz müşterinize anında iletilir.