Menü
Mobil Menü
Kolay Panel

Pazaryeri Entegrasyonları

pazaryeri entegrasyonları

Pazaryeri Entegrasyonu Nedir?

E-ticaret de stok ve ürün yönetimi doğru yapıldığı süreçe başarılı olursunuz. Yaşanan büyük problemlerin başında birden çok platformda satış yapan satıcıların stoklarını düzgün tutamaması, stok bittiğinde ceza yiyip mağaza puanlarının düşmesi, ürünlerin doğru yüklenmemesinden kaynaklı müşteri kayıpları gelir. Bu sorunların çözümü için pazaryeri entegrasyonu kullanmalısınız.

Pazaryeri entegrasyonu, pazaryeri mağazalarınızı tek ekrandan yönetmenize olanak tanır. Ürün yükleme, toplu fatura ve kargo barkodu oluşturma, stok işlemleri bu yönetime dahildir. Bu yönetim sürecinde puanlarınız yükselir, daha az personel maliyeti ile daha kârlı iş yaparsınız.

Kolayetic Pazaryeri Entegrasyonu Fiyatları

Kolayetic'e üye olduktan sonra 7 gün ücretsiz kullanma süreniz mevcut. 7 günlük sürede Kolay Panel'i öğrenebilir, pazaryeri api keylerinizi girerek siparişlerinizi hemen görebilirsiniz. Demo sürecinde bilgi sahibi olmak için "Kolayetic" Youtube kanalımızı ziyaret edebilir, öğrenim sürecinizi tamamlayabilirsiniz.

Paket satın alım işlemi yaptıktan sonra "Destek Uzmanı" ekip arkadaşlarımız gerekli eğitimleri uzaktan vererek, daha detaylı bilgi sahibi olacaksınız. Pazaryeri entegrasyonlarını kullanmak için minumum tercih etmeniz gereken paket Kolay Paket'tir.

Kolayetic Pazaryeri Entegrasyonu Kullanmanın Avantajları

Kolayetic pazaryeri entegrasyonu sayesinde tüm siparişlerinizi, ürünlerinizi tek panelden anlık olarak yönetebilirsiniz. Sipariş çekme/güncelleme gibi işlemleri Kolayetic pazaryeri entegrasyonu sayesinde tamamen otomatik olarak gerçekleştirin. Bulut tabanı sayesinde isterseniz dünyanın bir ucunda olun, tüm siparişlerinizi ve ürünlerinizi anlık olarak ekstra hiçbir işlem yapmadan anında tüm cihazlardan görüntüleyin.

Kolayetic olarak Trendyol Entegrasyonu, N11 Entegrasyonu, Gittigidiyor Entegrasyonu, Çiçeksepeti Entegrasyonu, Hepsiburada Entegrasyonu ve Amazon Entegrasyonu olan çözümlerimizi sorunsuz bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz. Ayrıca diğer yurtiçi pazaryerlerine entegre olmaya devam ediyoruz. Yeni bir pazar yeri entegrasyonu sağlandığında Kolayetic’de buna ekstra ücret ödemezsin.

Pazaryeri Entegrasyonu İle Vaktiniz Size Kalsın!

  • Anında tüm pazaryerlerinde stoklarınızı güncelleyin.

  • Ürünlerinizi tek bir tuşla tüm pazaryerlerine gönderin.

  • Ürünlerinizin varyantlarını detaylı bir şekilde belirleyin, varyanta özel fiyat, barkod, stok kodu ve fotoğraf ekleyin.

  • Tüm siparişleri tek bir panelden yönetin.

  • Sipariş çekme, güncelleme gibi işlemeri Kolayetic tamamen otomatik olarak gerçekleştirir.