Menü
Mobil Menü
Kolay Panel

Netsis Entegrasyonu

netsis entegrasyonu

Netsis Entegrasyonu ile Çift Taraflı İşlem İmkanı

Netsis, entegrasyonu ile Trendyol, Hepsiburada, Gittigidiyor, Çiçeksepeti, N11 ve Ticimax, Opencart, WooCommerce, PrestaShop mağazalarınızdaki ürünlerinizin tüm stok ve cari bilgilerinizi çift taraflı yönetin. Satışlarınızla eş zamanlı olarak entegre edin.

Anlık Stok Güncellemesi

Netsis ERP üzerinde NetOpenX Restful servisler sayesinde anlık olarak tüm stok bilgileriniz eşlenir. Bu işlem sayesinde olası fazla stok gözüken siparişleri önler, gereksiz yere cari açılmamış olur. E-ticaret satışlarındaki en temel problem olan tek noktadan stok yönetimi kısmında asla kayıp vermeden operasyon süreçlerinizi yönetebilirsiniz.

Otomatik Sipariş Aktarımı, Cari Oluşturulması

Pazaryerleri ya da e-ticaret sitenizden gelecek siparişler Netsis, Netsis3 programınıza yansıtılır. Bayi ve satış kanalları arasında bu siparişlerin nereden geldiğini kolaylıkla ayırt edebilirsiniz. Elbette gelen sipariş ile birlikte anında stok güncellemesi yapılır. Cariler, faturalar ise siparişlerde olduğu gibi otomatik oluşturulur ve Netsis programına aktarılır.

Netsis Kurulum, Operasyonel Süreçler, Fiyatlandırma

Kurulum süreci ortalama 14-21 iş günü arasında değişkenlik göstermektedir. Kurulum sürecinde ortak mesajlaşma grubu ya da mail ile süreç hakkında geri dönüşü yapılır. Kurulumlar tamamlandıktan sonra olası hatalar yaşanması durumunda yine bu kanallardan iletişime geçilerek, probleminiz en hızlı şekilde çözülür. Herhangi bir ticket kaydı oluşturmanıza gerek yoktur. Netsis Entegrasyonu için satın almanız gereken paket Büyük Düşün paketidir.