Menü
Mobil Menü
Kolay Panel

Muhasebe Entegrasyonları

muhasebe entegrasyonları

Muhasebe Entegrasyonu Nedir?

Ürünleri ve stokları yönetmek her zaman hem online hem perakende satış yapan firmalar için zor olmuştur. Ürün Stok, Satış ve Depo Yönetimi konusunda ERP kullanan firmalar genellikle pazaryerlerindeki siparişlerini ERP’lerine aktarma ve stoklarını güncel tutma konusunda problem yaşarlar.

Muhasebe Entegrasyonu ile tüm muhasebe problemlerinizi anında çözebilirsiniz. Gelişmiş bulut teknolojimiz ile hem pazaryeri hem e-ticaret sitenizdeki satışlarınızı otomatik olarak muhasebe programına aktarıyor, stoklarınızı güncelliyor ve anında faturalandırabiliyoruz.

Muhasebe Entegrasyonu Fiyatları

Muhasebe entegrasyonu fiyatları genellikle 6.000TL-15.000TL arasında değişmektedir. Kolayetic'de ister özel çözüm ister "Büyük Düşün" paketinden yararlanabilirsiniz.

Muhasebe Entegrasyonu ile Neler Yapabilirsiniz?

  • Kolayetic sayesinde Cari Açma, Sipariş Girme, Faturalandırma ve Stok Hareketleri ile uğraşmazsınız. Kolayetic sizin yerinize tüm bu işlemleri otomatik halleder.

  • Bulut teknolojimiz sayesinde Bilgisayarınızı Açık Tutmanıza veya bir Server Satın Almaya/Kiralamaya ihtiyaç duymazsınız.