Menü
Mobil Menü
Kolay Panel

Pazaryeri Entegrasyonları

pazaryeri entegrasyonları

Pazaryeri Entegrasyonu Nedir?

Pazaryeri entegrasyonu, e-ticaret sektöründe en çok dikkat edilmesi gereken konulardan birisidir. Stok ve ürün yönetimi doğru yapıldığı sürece e-ticarette başarılı olursunuz. Yaşanan büyük problemlerin başında birden çok platformda satış yapan satıcıların stoklarını düzgün tutamaması, stok bittiğinde ceza yiyip mağaza puanlarının düşmesi, ürünlerin doğru yüklenmemesinden kaynaklı müşteri kayıpları gelir.

Kolayetic Pazaryeri Entegrasyonu Kullanmanın Avantajları

Kolayetic pazaryeri entegrasyonu sayesinde tüm siparişlerinizi, ürünlerinizi tek panelden anlık olarak yönetebilirsiniz. Sipariş çekme/güncelleme gibi işlemleri Kolayetic pazaryeri entegrasyonu sayesinde tamamen otomatik olarak gerçekleştirin. Bulut tabanı sayesinde isterseniz dünyanın bir ucunda olun, tüm siparişlerinizi ve ürünlerinizi anlık olarak ekstra hiçbir işlem yapmadan anında tüm cihazlardan görüntüleyin.

Kolayetic olarak Trendyol Entegrasyonu, N11 Entegrasyonu, Gittigidiyor Entegrasyonu, Çiçeksepeti Entegrasyonu, Hepsiburada Entegrasyonu ve Amazon Entegrasyonu olan çözümlerimizi sorunsuz bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz. Ayrıca diğer yurtiçi pazaryerlerine entegre olmaya devam ediyoruz. Yeni bir pazar yeri entegrasyonu sağlandığında Kolayetic’de buna ekstra ücret ödemezsin.

Pazaryeri Entegrasyonu İle Vaktiniz Size Kalsın!

  • Anında tüm pazaryerlerinde stoklarınızı güncelleyin.

  • Ürünlerinizi tek bir tuşla tüm pazaryerlerine gönderin.

  • Ürünlerinizin varyantlarını detaylı bir şekilde belirleyin, varyanta özel fiyat, barkod, stok kodu ve fotoğraf ekleyin.

  • Tüm siparişleri tek bir panelden yönetin.

  • Sipariş çekme, güncelleme gibi işlemeri Kolayetic tamamen otomatik olarak gerçekleştirir.