Menü
Mobil Menü
Kolay Panel

E-Ticaret Entegrasyonları

e-ticaret entegrasyonları

E-Ticaret Entegrasyonu Nedir?

E-Ticaret yaparken dikkat edilecek en önemli noktalardan biri Ürün ve Stok Yönetiminin hatasız olmasıdır. Günümüzde satıcılar tüm platformlarda satış yapıyor. Hem Pazaryeri hem de E-Ticaret sitesinde satış yapmak; stok ve ürün yönetiminizi zorlaştırıyor.

Kolayetic’de ister e-ticaret sitenizde satış yapın, isterseniz aynı anda pazaryerlerinde satış yapın, tüm stoklarınız Anlık olarak güncellenir. Tüm ürünlerinizi uçtan uca istediğiniz platforma yükleme yapabilirsiniz.

Kolayetic E-Ticaret Entegrasyonları İle Vaktiniz Size Kalsın!

  • E-ticaret entegrasyonunu açık kaynak sitelere tanımlamak bir hayli zor ve araştırma gerektiren bir konudur.Kolayetic olarak Opencart, Woocommerce, Prestashop gibi altyapıların kurulumunda ücretsiz destek sağlıyoruz.

  • E-Ticaret Sitenizin Gücünü Kargo Entegrasyonu İle Pekiştirin!

    E-ticaret sitenizden gelen sipariş için kargo barkodu oluşturmak ve sonrasında kargo takip kodunu müşterinize iletmek için Kolayetic’i kullanmanız yeterli. Tanımladığınız Kargo Entegrasyonu otomatik olarak kargo barkodu oluşturur ve takip kodu kargo firması tarafından oluşturulduğunda otomatik olarak hem sitenize, dilerseniz müşterinize anında iletilir.