Menü
Mobil Menü
Kolay Panel

Aras Kargo Entegrasyonu

aras kargo entegrasyonu

Aras Kargo Entegrasyonu Nedir?

Kolayetic Aras Kargo Entegrasyonu sayesinde mağazanıza hız ve puan kazandırır! Kargo şirketlerinde yaşanan kota ve ücretlendirme problemlerinden dolayı satıcılar kendi kargo anlaşmalarını yapma yolunu tercih ediyorlar ya da e-ticaret sitesinden satış yapan firmalar kendi kargo anlaşmalarını sağlamak zorundalar.

Bu gibi durumlarda Aras Kargo Entegrasyonu hem iş gücü, hem pazaryerlerindeki puanınızı etkileyecek çok kritik bir konumdadır. Çünkü; kargoya teslim ettiğiniz ürünün takip kodu ne kadar hızlı Trendyol, Hepsiburada, Gittigidiyor, Çiçeksepeti, Amazon, N11 pazaryerlerine iletilirse o kadar kargolama konusunda hız kazanmış olursunuz.

Aras Kargo Entegrasyonu ile Neler Yapabilirsiniz?

  • Kolayetic Aras Kargo Entegrasyonu ile ürününüzü kargoya teslim ettiğinizde pazaryerine anında takip kodunuz iletilir. Belli saat aralığı olmadan işlemler anlık yapılır. Bu da günde 2-3 saat kazanç demektir.

  • Kolayetic gelişmiş bulut sistemi ve anlık kargo entegrasyonu sayesinde mağaza puanınız artar. Mağaza puanınız artınca operasyon kapasiteniz daha yüksek gözüktüğü için ürünlerinizin sıralaması yükselir; pazaryeri size daha fazla sipariş aktarır.

İşletmenize hız kazandırmak ve büyümek hedefiniz ise, Kolayetic tam size göre!